Mężczyzna utonął w Zegrzu. Reanimacja nie przyniosła efektu

Mężczyzna postanowił popływać w Zegrzu i nagle zaczął się topić. Świadkowie zawiadomili WOPR i policję, która wydobyła poszkodowanego na brzeg. Niestety zmarł pomimo reanimacji. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na naszą skrzynkę kontaktową na Facebooku.

Fot. Czytelniczka Ewa

 

„Około godz 7.10 zostaliśmy zadysponowani do Zegrza gdzie mężczyzna znajdował się pod wodą. 3 ratowników z JRG oraz WSP weszło do wody i rozpoczęło poszukiwanie poszkodowanego w miejscu wskazanym przez świadków zdarzenia” – pisze Państwowa Straż Pożarna w Legionowie.

„Ratownicy szybko znaleźli mężczyznę leżącego na dnie akwenu na głębokości ok. 2.5m. Przetransportowano go na pomost gdzie rozpoczęła się akcja reanimacyjna. Ponad godzinna reanimacja nie przyniosła efektu. Mężczyzna zmarł” – dodają strażacy.

Ewa Sitkiewicz z Biura Prasowego Komendy Stołecznej podaje natomiast, że w sprawie trwają czynności dochodzeniowo-śledcze. Policjanci nadal pracują na miejscu zdarzenia.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.