Mężczyzna wił się z bólu, a z nogi wystawała kość. Szokująca interwencja na Pradze

Strażnicy miejscy zauważyli, że na przystanku autobusowym leży młody mężczyzna, który wije się z bólu. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali radiowóz i pobiegli sprawdzić, co się stało.

Fot. Straż Miejska

Noga leżącego była ułożona w nienaturalnej pozycji, a powyżej stawu skokowego wystawała kość. W oczekiwaniu na karetkę funkcjonariusze próbowali uspokajać mocno zdenerwowanego, będącego w szoku, krzyczącego z bólu mężczyznę. Czuć było od niego silną woń alkoholu.

Po chwili próbował podnieść się z ziemi – twierdził, że pójdzie sobie do domu. Strażnicy uniemożliwili mu dalsze ruchy, ponieważ mogło dojść do powiększenia się – i tak już bardzo poważnego – urazu. Poszkodowany nie potrafił powiedzieć strażnikom, co właściwie się wydarzyło.

Krzyczał, że bardzo go boli i stawał się coraz bardziej agresywny. Jego zachowanie utrudniało pomoc, której próbowali mu udzielić strażnicy, i później przybyłej na miejsce załogi pogotowia ratunkowego. Poszkodowany został przewieziony do szpitala Praskiego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c