Mężczyzna wpadł pod pociąg II linii metra. Duże i długotrwałe utrudnienia

Na stacji Dworzec Wileński doszło do wypadku. 40-letni mężczyzna najprawdopodobniej wpadł pod skład II linii metra. Pasażera w bardzo ciężkim stanie przewieziono do szpitala. Na miejscu pracują służby. Stacja jest wyłączona z ruchu, a pasażerowie całej drugiej linii metra muszą liczyć się z poważnymi i długotrwałymi utrudnieniami.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

„Około godziny 11.20 na stacji Dworzec Wileński doszło do tragicznego zdarzenia. Jeden z pasażerów wpadł pod pociąg. Z ciężkimi obrażeniami przewieziono go do szpitala. Obecnie metro kursuje wahadłowo: po torze pierwszym  pomiędzy stacją Rondo Daszyńskiego, a Stadionem Narodowym, po torze drugim od stacji Rondo Daszyńskiego, do stacji Centrum Nauki Kopernik. Na miejscu pracują służby i one decydują, kiedy zakończą się ograniczenia w ruchu” – mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce Anna Bartoń, Rzecznik Prasowy spółki Metro Warszawskie.

[AKTUALIZACJA] Ruch pociągów został przywrócony.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c