Mężczyzna wszedł do wybiegu dla niedźwiedzi
Do zdarzenia doszło przy al. Solidarności dzisiejszego popołudnia. Mężczyzna mówiący ze wschodnim akcentem wszedł do wybiegu dla niedźwiedzi. Powiadomiono policję.
- Fot. Czytelniczka
- Fot. Czytelniczka
Świadkowie opisują, że kiedy tylko mężczyzna mówiący coś ze wschodnim akcentem wszedł do wybiegu dla niedźwiedzi, powiadomiono policję.
Komenda Stołeczna Policji potwierdza, że do interwencji doszło. Dodaje jednak, że kiedy patrol dojechał na miejsce zdarzenia, osoby zgłaszającej już nie było, a na wybiegu nie zastali mężczyzny o którym mowa. Nie ma jedna wątpliwości, że doszło do takiego zdarzenia, bo otrzymaliśmy zdjęcia, które to potwierdzają.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.

