Mężczyźni wzajemnie masturbowali się w saunie. Inni uprawiali miłość francuską [LIST DO REDAKCJI]

Wczoraj wieczorem do naszej redakcji wpłynął list od Czytelnika zbulwersowanego zachowaniem grupki mężczyzn na popularnym warszawskim kompleksie basenów. Jak pisze, jednego dnia mężczyźni wzajemnie się masturbowali, innego uprawiali seks oralny. Wszystko to w saunie.

Fot. Pixabay

„Bardzo często wraz ze swoją rodziną uczęszczaliśmy na baseny (nazwa do wiadomości redakcji)’. W kompleksach tych często korzystaliśmy z Sauny” – pisze nasz Czytelnik.

„Od dłuższego czasu zauważyliśmy w tych miejscach coś niepokojącego. Praktycznie kilka razy w tygodniu gdy się tam udajemy napotykamy w Saunach grupkę mężczyzn wzajemnie się masturbujących…

Zgłaszaliśmy ten Fakt do obu tych obiektów, z każdego uzyskaliśmy odpowiedź, że zostanie wywieszony regulamin, że Pracownicy zostaną przeszkoleni. W dniu dzisiejszych chcieliśmy skorzystać z dnia wolnego i udaliśmy się na basen, gdzie w saunie 2 mężczyzn uprawiało seks oralny, na nasz widok uciekli.

Kolejny raz zgłosiliśmy ten fakt obsłudze ale chyba nic z tym nie chcą zrobić. Może Państwo są w stanie jakoś pomóc i w imieniu gazety wystąpić z pismem do tych obiektów bądź też napisać jakiś artykuł.

Uważam, że trzeba coś z tym zrobić ponieważ miejsca takie jak sauna nie są przeznaczone do uprawiania seksu. Uważam, iż należy ostrzec mieszkańców, a w momencie gdy osoby dokonujące się takich czynów przeczytają artykuł to może przestaną to robić” – dodaje zbulwersowany Czytelnik.

Jak twierdzi ma korespondencję z obsługą basenów w tej sprawie. Poprosiliśmy o nią, napisaliśmy też do samych obiektów z prośbą o wyjaśnienie i ewentualne podjęcie kroków w tej sprawie. Kiedy tylko otrzymamy odpowiedź, na pewno ją opublikujemy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c