Miał 1100 działek marihuany i 390 kokainy. Próbował przekupić policjantów

1-53022

Wydział ds. przestępczości narkotykowej Komendy Stołecznej Policji zatrzymał 26-letniego Jonatana W., kiedy ten kierował samochodem w miejscowości Falenty. Po przeszukaniu auta, znaleziono kilogram suszu roślinnego. Jak się okazało była to marihuana. Przeszukano też mieszkanie i domek letniskowy zatrzymanego. Funkcjonariusze znaleźli łącznie 1100 porcji marihuany i 390 kokainy, o czarnorynkowej wartości 140 tys. zł.

Zanim Jonatan W. trafił do aresztu zaproponował policjantom kilka tysięcy zł łapówki w zamian za odstąpienie od czynności. Zatrzymany odpowie teraz dodatkowo za próbę przekupstwa, za co grozić mu może do 10 lat więzienia.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego Prokuratura Okręgowa w Warszawie złożyła wniosek do sądu, który zadecydował o zastosowaniu wobec Jonatana W. środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.