Michał Figurski ze szpitala Banacha: „Znalazłem się trudnej sytuacji życiowej”

Michał Figurski znalazł chwilę czasu, by odpowiedzieć na słowa wsparcia, jakie masowo pojawiają się na jego profilu. Przy okazji podzielił się z nimi wrażeniami ze szpitala.

Fot. Michał Figurski / Wikipedia

Fot. Michał Figurski / Wikipedia

„Kochani! Znalazłem się trudnej sytuacji życiowej.” – pisze dziennikarz – „Wiem, że wielu z Was to rozumie i dlatego chciałem napisać, że jestem bardzo wdzięczny za słowa otuchy i jednocześnie podzielić się z Wami spostrzeżeniem, jak nieprawdziwe i krzywdzące są opinie na temat polskiej służby zdrowia. Chciałbym wyrazić słowa wdzięczności za ratowanie mojego życia i zdrowia, anonimowej armii bohaterów wynagradzanej nieadekwatnie do swoich wysiłków. Nie czuję się kompetentny aby to zmienić, ale chciałbym głośno podziękować! Piszę to z wysiłkiem, ale piszę w ogóle i za to chciałem podziękować całemu personelowi oddziału nefrologii i neurochirurgii z Banacha!”

Dobrze wiedzieć, że Michał Figurski czuje się już lepiej, przynajmniej na tyle, by odpowiedzieć wspierającym go osobom. Miejmy nadzieję, że zastosowane leczenie przyniesie skutki. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.