Michał Figurski ze szpitala Banacha: „Znalazłem się trudnej sytuacji życiowej”

Michał Figurski znalazł chwilę czasu, by odpowiedzieć na słowa wsparcia, jakie masowo pojawiają się na jego profilu. Przy okazji podzielił się z nimi wrażeniami ze szpitala.

Fot. Michał Figurski / Wikipedia

Fot. Michał Figurski / Wikipedia

„Kochani! Znalazłem się trudnej sytuacji życiowej.” – pisze dziennikarz – „Wiem, że wielu z Was to rozumie i dlatego chciałem napisać, że jestem bardzo wdzięczny za słowa otuchy i jednocześnie podzielić się z Wami spostrzeżeniem, jak nieprawdziwe i krzywdzące są opinie na temat polskiej służby zdrowia. Chciałbym wyrazić słowa wdzięczności za ratowanie mojego życia i zdrowia, anonimowej armii bohaterów wynagradzanej nieadekwatnie do swoich wysiłków. Nie czuję się kompetentny aby to zmienić, ale chciałbym głośno podziękować! Piszę to z wysiłkiem, ale piszę w ogóle i za to chciałem podziękować całemu personelowi oddziału nefrologii i neurochirurgii z Banacha!”

Dobrze wiedzieć, że Michał Figurski czuje się już lepiej, przynajmniej na tyle, by odpowiedzieć wspierającym go osobom. Miejmy nadzieję, że zastosowane leczenie przyniesie skutki. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.