Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne: ogromna kolejka, tysiące zwiedzających, wspaniałe samochody

W dniach 18-20 listopada w Ptak Warsaw Expo Nadarzyn odbyły się Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne. Po raz pierwszy w Polsce można było zobaczyć ekspozycję ponad 1000 samochodów. Prawdziwymi hitami okazały się Ferrari GTC4 Lusso, który do setki rozpędza się w zaledwie 3,4 sekundy czy Porsche 911 GT3 R – jeden z dwudziestu takich na świecie. Liczby robią wrażenie? To nie wszystko, co było można zobaczyć.

Pojawiły się najnowsze modele aut jakie prezentowano ma paryskiej, październikowej wystawie. Na Warsaw Moto Show pojawiły się tysiące miłośników motoryzacji, którzy kochają auta, drifty, stare samochody. Kolejki były tak ogromne, że ludzie którzy przyjeżdżali samochodami nie mieli gdzie ich stawiać, ponieważ wszystkie miejsca parkingowe były zajęte. Można było zobaczyć jednak, że niezależnie od tego ile czekali i jak daleko jechali byli w swoim świecie.

Nie zabrakło znanych osób m.in Krzysztofa Hołowczyca (kierowca rajdowy). Podsumowując cały event można by to było ująć w tych kilku słowach „Było extra za rok też tu przyjadę”. Zresztą zdjęcia mówią same za siebie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c