Ministerstwo Zdrowia reaguje na nagranie i zakażenie „Piaska”

Andrzej „Piasek” Piaseczny trafił do szpitala w związku z zakażeniem koronawirusem. Głos w tej sprawie zabrał rzecznik Ministerstwa Zdrowia.

Fot. Andrzej Piaseczny

Rzecznik Ministerstwa Zdrowia, Wojciech Andrusiewicz skomentował chorobę Andrzeja „Piaska” Piasecznego. – Ludzie nie reagują już na słowa polityków i ministrów. Ludzie potrzebują chyba dobitnego przykładu od osoby, która wydawała się dotychczas niedotknięta tą pandemią – powiedział w programie WP „Newsroom”.

Artysta trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. W mediach społecznościowych opublikował film na którym opowiada o swoich zmaganiach z chorobą.

Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co z nami może się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po dziesięciu dniach chorowania znowu musiałem się znaleźć tutaj… Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy spotkać się na koncertach, ale to przecież wszystko wróci. Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny. Bardzo też dziękuję wszystkim, którzy naprawdę z pasją i zaangażowaniem się mną tutaj zajmują” – mówił we wczorajszym nagraniu Andrzej Piaseczny.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c