Ministerstwo zdrowia wprowadzi zmiany w lekcjach! Najpierw klasy I-III

Minister Zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że w klasach I-III zostaną wprowadzone zmiany i że jest już przygotowany program.

Fot. Shutterstock

Adam  Niedzielski był w środę gościem na VI edycji Kongresu 590 w Warszawie, to jedno z ważniejszych wydarzeń gospodarczych w naszym kraju.

Szef resortu zdrowia został zapytany czy w programie nauczania da się wpleść więcej treści zdrowotnych. Okazało się, że ministerstwo już nad tym pracuje – Już to wprowadzamy. W klasach I-III jest już przygotowany program. W klasach starszych będziemy coś robili na godzinach wychowawczych, tzn. podstawowe kompendium wiedzy o zdrowiu – wskazał szef MZ. Dodał, że na razie każdy wstrzymuje się z wprowadzeniem tego typu zmian, bo dzieci późno wracają do domu, nadrabiają zaległości z pandemii i są przeciążone zajęciami. Powiedział też, że wpływ influencerów na młodzież byłby nieoceniony np. poprzez promowanie aktywności fizycznej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c