Misie polarne jutro skończą 5 lat. Otrzymają prezenty, a goście tort

Jutro o godz. 12.00 odbędą się 5 urodziny Aleuta i Gregora, którzy na śniegu i mrozie czują się idealnie. Na gości przybyłych do ZOO, też czekają niespodzianki.

Fot. Warszawki Ogród Zoologiczny

Fot. Warszawki Ogród Zoologiczny

„Już jutro 5-te urodziny niedźwiedzi polarnych – urodzonych w Norymberdze Aleuta i Gregora. Uroczyste wręczenie tortu odbędzie się o godzinie 12.00 przy ich wybiegu. Wszyscy, którzy tego dnia przyniosą misiom podarki w postaci: słoika miodu, suszonych owoców jak morele, jabłka, gruszki, figi, daktyle czy rodzynki (niedźwiedzie nie lubią suszonych bananów) wchodzą tego dnia do południa do ZOO za darmo. Kosz na bakalie będzie stał przy budce biletera.” – pisze stołeczne ZOO – „Wśród prezentów, które otrzyma Aleut i Gregor będzie, oczywiście x2 wypchana siankiem kołdra, ogromna noga wołowa, wymalowany sokiem z aronii transparent z życzeniami urodzinowymi i kilka smakołyków, które na oczach zwiedzających nasi jubilaci będą konsumować.
W czasie uroczystości ogłosimy również zwycięzcę konkursu na najbardziej oryginalne życzenia i jeśli tylko będzie obecny wręczymy mu nagrodę. W razie absencji laureata nagrodę prześlemy pocztą.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.