Mistrz złoczyńców: włamał się do sklepu i… zasnął

Policjanci z Bemowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem do sklepu i apteki. Z ustaleń wynika, że sprawca wyłamał drzwi w sklepie, po czym wtargnął do pomieszczenia. Rano, kiedy właściciel pojawił się w sklepie spostrzegł śpiącego mężczyznę.

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci z Bemowa zostali zaalarmowani przez właściciela sklepu o tym, że doszło do włamania. Na miejscu okazało się, że kiedy właściciel pojawił się w sklepie spostrzegł śpiącego mężczyznę. Dodatkowo wyszło na jaw, że mężczyzna najprawdopodobniej próbował włamać się do pomieszczenia sąsiadującego ze sklepem. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma około trzech promili alkoholu w organizmie.

33-letni Rafał N. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po zebraniu materiału dowodowego, podejrzany usłyszał zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem. Do zarzucanego czynu, podczas przesłuchania, 33-latek przyznał się i poddał dobrowolnie karze. Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]