Młoda kobieta z COVID tramwajem jechała do szpitala. Pasażerowie uciekli, na miejscu policja, pogotowie i Sanepid

Na Kercelaku doszło do nietypowej sytuacji. Pasażerka jechała do szpitala z Covid-19. Współpasażerowie uciekli, a ona sama czeka na przyjazd karetki pogotowia ratunkowego.

Dokładne kulisy akcji nie są znane. Jak mówi nam Maciej Dutkiewicz, Rzecznik Tramwajów Warszawskich, kobieta wróciła z zagranicy. Wykryto u niej Covid-19.

Szukała pomocy, ale nigdzie jej nie znalazła. W akcie desperacji, założyła maseczkę i wsiadła do tramwaju, aby dojechać do szpitala zakaźnego na Woli.

W międzyczasie Tramwaje dowiedziały się, że w jednym z ich pojazdów znajduje się pasażerka z koronawirusem. W związku z tym motorniczy zatrzymał pojazd, ale pasażerowie dowiedzieli się, że kobieta ma Covid-19 i uciekli na miejscu jest policja. Jedzie też karetka z ratownikami w kombinezonach i Sanepid.

Tramwaj będzie holowany do zajezdni, gdzie na bocznym torze przejdzie dezynfekcje. Motorniczy mimo, że był odseparowany, zostanie skierowany na pracowniczą izolację.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c