Młody kierowca potrącił dwoje dzieci

Radiowóz zatrzymał się aby przepuścić ludzi na przejściu. Młody kierowca nie ustąpił pieszym pierwszeństwa. Potracił dwoje dzieci. Chłopiec i dziewczynka trafili do szpitala.

Fot. Straż Miejska

Późnym wieczorem 11 sierpnia strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego jechali al. KEN. Na wysokości ulicy Dzwonniczej radiowóz zatrzymał się przed przejściem dla pieszych by przepuścić stojącą na wysepce dzieci i dorosłych chcących przejść przez jezdnię. Nagle funkcjonariusze zauważyli z przeciwnej strony zbliżający się do przejścia samochód. Auto nie zatrzymało się przed przejściem, na które weszło już dwoje dzieci.
Chłopiec i dziewczynka zostali potrąceni. Strażnicy natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe, policję i zabezpieczyli miejsce wypadku. Do przyjazdu karetek funkcjonariusze udzielali przedmedycznej pomocy poszkodowanym. Wylegitymowano też 22 letniego kierowcę forda mondeo. Kilkanaście minut później poszkodowane w wypadku dzieci zostały zabrane do szpitala. Dalsze czynności na miejscu zdarzenia prowadziła policja.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c