Młody kierowca zderzył się z tirem i zginął na miejscu. Tragiczny początek wyjazdów

Na drodze nr 62 w Jaworowie Trębki Stare gm. Zakroczym, po 17.00 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 22-letni kierujący peugeotem zderzył się z ciężarowym mercedesem. Niestety młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Fot. KSP

W piątek po godz. 17.00 w Jaworowie Trębki Stare gm. Zakroczym doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 22-letni kierowca peugeota 206 z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym w przeciwną stronę ciężarowym mercedesem. Niestety młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Badanie alkomatem wykazało, że 48-letni kierowca mercedesa był trzeźwy.

Aktualnie w nowodworskiej komendzie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora w celu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia drogowego. Jednocześnie policjanci poszukują jego świadków. Wszyscy, którzy widzieli to zdarzenie,  proszeni są o zgłoszenie się do KPP w Nowym Dworze Mazowieckim, bądź o kontakt pod numerami telefonów: 22 775 33 05 lub 22 775 22 01-04.

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców, to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do podobnych tragedii.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.