Mnóstwo helikopterów nad Warszawą, na ulicach wojsko. Wiemy co się dzieje

Zaniepokojeni Czytelnicy informują nas o helikopterach nad Warszawą oraz o Żandarmerii Wojskowej na ulicach. Dowiedzieliśmy się o co chodzi.

Obecność Żandarmerii Wojskowej, helikopterów i policji związane jest z dwoma wydarzeniami w stolicy.

Od czwartku, 27 września w Warszawie odbywa się Konferencja Komitetu Wojskowego NATO. Po Warszawie poruszają się kolumny przedstawicieli państwa członkowskich.

Do poniedziałku, 1 października do godz. 12.00 zamknięta dla ruchu (w tym ruchu pieszego) jest ul. Skalnicowa,  na odcinku od ul. Kuligowskiej do Traktu Lubelskiego. W piątek, 28 września, na ulicach: Podwale, J. Kilińskiego oraz Kanonia obowiązuje zakaz parkowania wraz z tabliczką informującą o możliwości wywiezienia pojazdu na koszt właściciela.

W sobotę, 29 września, od godz. 15.00 do końca dnia zamknięta dla ruchu będzie ul. Agrykola. W niedzielę, 30 września, zamknięta dla ruchu będzie ul. Przyokopowa na wysokości Muzeum Powstania Warszawskiego. Ponadto tego dnia na całej długości ul. Przyokopowej będzie obowiązywał zakaz parkowania wraz z tabliczką informującą o możliwości wywiezienia pojazdu na koszt właściciela.

Ponadto o 20.30 na stadionie porzy Łazienkowskiej odbędzie się mecz Legii Warszawa z Arką Gdynia w 10. kolejce piłkarskiej Lotto Ekstraklasy. Policja pilnuje więc porządku na ulicach i eskortuje kibiców na spotkanie.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.