Mnóstwo policji przy Konwiktorskiej. Kibice Legii przyjdą na mecz Polonii?
Dzisiaj o 19:00 Polonia podejmie na swoim stadionie Olimpię Elbląg. Na spotkanie przyjdą kibice Legii Warszawa, który wesprą gości. Mecz będzie zabezpieczała policja.

Jak nieoficjalnie dowiedziały się „Sportowe Fakty” 250 miejsc sposób 350 przeznaczonych dla sympatyków gości zajmą Kibice Legii Warszawa. Kibice Legii i Olimpii związani są „zgodą”.
Ostatni raz tak licznie kibice Legii przybyli na stadion Polonii 10 lat temu. Jak informują przedstawiciele Polonii, nie będą stwarzać sympatykom „Wojskowych” żadnych problemów w wejściu na stadion i oglądaniu spotkania.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.