Mówił, że przeprowadza dezynsekcję. Zamiast robaków znalazł biżuterię. Policja szuka tego mężczyzny

Policjanci z Targówka proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego wizerunek publikujemy. Mężczyzna ten pod pretekstem przeprowadzenia dezynsekcji dostał się do mieszkania 68-letniej kobiety i wykorzystując jej nieuwagę, dokonał kradzieży złotej biżuterii.

Fot. Komenda Stołeczna Policji

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek wyjaśniają okoliczności kradzieży, do której doszło 8 sierpnia br. w mieszkaniu przy ul. Wyszogrodzkiej w Warszawie.

Z poczynionych przez policjantów ustaleń wynika, że mężczyzna podający się za pracownika firmy dezynsekcyjnej dostał się lokalu 68-letniej kobiety i wykorzystując jej nieobecność w jednym z pokoi, z regału meblowego dokonał kradzieży złotej biżuterii w postaci obrączki, pierścionka oraz zegarka marki „PATEK” powodując straty w wysokości 42 500 złotych.

Rysopis mężczyzny: wiek około 50 lat, około 180 cm wzrostu, średniej budowy ciała, oczy ciemne, włosy czarne kręcone.

Każdy, kto rozpoznaje tę osobę, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. (22) 603-81-52 powołując się na numer KPD-II-5629/19.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

Policja gwarantuje anonimowość!

Autor: podkom. Paulina Onyszko/mb


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.