"Muzeum" Bronisława Komorowskiego na ul. Pięknej

Fot. wpolityce.pl

Fot. wpolityce.pl

Andrzej Duda otworzył na ul. Pięknej w Warszawie wystawę, lub też, jak to sam ujął „muzeum” rządów Bronisława Komorowskiego.

„Mam nadzieję, że będzie to muzeum odwiedzane, że Polacy, młodzi, ale nie tylko, będą tutaj przychodzili, by ocenić pięć lat prezydentury pana prezydenta Bronisława Komorowskiego” – mówił kandydat PiS – „Wielu Polaków zapomniało, nawet ja nie pamiętałem o wszystkich „nie-działaniach”, które przez te pięć lat miały miejsce, jak choćby o tym, że prezydent nie miał czasu spotkać się z tymi, którzy chcieli bronić polskiego przedsiębiorstwa Lotos, nie miał czasu dla studentów, którzy chcieli ulg i przygotowali w tym celu ustawę” – wyliczał Andrzej Duda.

Wystawa przedstawia plansze, które – według kandydata PiS – szkodzą Polsce i Polakom. Jest więc ustawa o GMO, ustawa o obowiązku szkolnym dla sześciolatków i o wydłużeniu wieku emerytalnego, pod którą widnieje podpis: „Prezydent Bronisław Komorowski zgodził się na pracę Polaków do śmierci”. „Muzeum” można oglądać przez tydzień. Marcin Mastalarek, rzecznik PiS, zapowiedział kolejne ekspozycje poświęcone prezydenturze obecnego prezydenta.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.