Muzułmanin ostrzegł warszawiankę, by nie korzystała z metra 12 grudnia

Na popularnym serwisie społecznościowym pojawiła się historia pewnej młodej kobiety. Zwróciła ona muzułmaninowi portfel, który wypadł mu wcześniej z kieszeni. On, w ramach rewanżu podziękował i poradził jej, by 12 grudnia nie korzystała z metra.

Fot. MON

Fot. MON

Wiadomość szybko stała się wiralem powtarzanym kolejno przez serwisy społecznościowe. Wszelkie służby systematycznie powtarzają jednak, że żadnego zagrożenia nie ma, a zagrożenie atakiem terrorystycznym utrzymuje się na stałym, niskim poziomie.

Dodatkowo jeden z użytkowników zauważył, że podobna sytuacja miała miejsce po atakach terrorystycznych na londyńskie metro. Wtedy, na portalu społecznościowym pojawiła się informacja, że… muzułmaninowi wypadł portfel, a pewna dziewczyna pomogła podnieść mu go z ziemi. Wtedy miała usłyszeć podobne ostrzeżenie.

Pewne jest tylko to, że 11 i 12 grudnia nie wsiądziemy na stacje metra Ratusz i Dworzec Gdański. Montowane będą tam systemy sterowania ruchem i kontroli dyspozytorskiej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.