Na miejscu tragedii w Ząbkach pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza. Mieszkańcy zapalają znicze

W Ząbkach doszło do przerażającego zdarzenia. Starszy mężczyzna prowadzący stoisko warzywne został dotkliwie pobity. Niestety, nie udało się go uratować. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza. Mieszkańcy zapalają znicze.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przy ul. Powstańców w Ząbkach. Mężczyzna prowadzący punkt w którym sprzedawał owoce i warzywa został dotkliwie pobity przez nieznanego sprawcę.

Niestety, poszkodowany zmarł z powodu odniesionych obrażeń. Asp. sztab. Tomasz Sitek z policji w Wołominie potwierdza, że doszło do takiego zdarzenia. Nadmienił, że policjanci niezwłocznie po otrzymaniu zawiadomienia udali się na miejsce i udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy. Na miejscu nadal przeprowadzane są czynności z udziałem prokuratora. Ustalana jest też kwalifikacja czynu. Nie wiadomo na razie czy doszło do napadu rozbójniczego czy może np. do pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Policjanci szukają podejrzanego o ten czyn.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c