Na Św. Wincentego potrzebny jest buspas jako dodatkowy pas ruchu [LIST DO REDAKCJI]

Napisał do nas Pan Andrzej, który jako mieszkaniec Targówka codziennie zmaga się z problemami komunikacyjnymi. Na naszych łamach chciał podzielić się swoim pomysłem i spostrzeżeniami.

Fot. Zdjęcie Czytelnika

Fot. Zdjęcie Czytelnika

„Na Św Wincentego potrzebny jest buspas jako dodatkowy pas ruchu w kierunku Ronda Żaby. Wiadomo że ta inwestycja nie powstanie w miesiąc. Jednak tempo z jakim zaczyna przybywać bloków na Targówku zaczyna niepokoić.

Obiecana przez Panią Prezydent HGW obwodnica Śródmiejska oraz przebudowa Św Wincentego umarły śmiercią naturalną jak inne obietnice wyborcze. Nie mniej może taka skromna i relatywnie prosta inwestycja pozwoli ulżyć mieszkańcom Targówka? Jeśli na ulicy Handlowej udało się , może warto spróbować na Św Wincentego. Na Handlowej nikt nic nie poszerzał a jakoś to funkcjonuje. Cały czas trzeba pamiętać że na polu po PGR Bródno jest rezerwa „ziemska” pod poszerzenie tej ulicy.

Zachęcamy do tej małej ale wielce ważnej inwestycji. Na początku próbujmy odcinkami gdzie najłatwiej. Trzeba też pamiętać że wzdłuż Św Wincentego w kierunku Ronda Żaby są parkingi równoległe do ulicy. Może te funkcje uda się jakoś pogodzić. W godzinach szczytu buspas poza parkingi? Trzeba coś myśleć zanim wszystko zatrzyma się na dobre.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c