Na trybunach meczu z Łotwą niezwykły gość. Odgrodził kobiety od nożownika i udzielił pierwszej pomocy

Na Trybunach Stadionu Narodowego w meczu z Łotwą zasiądzie niezwykły gość. To Bartosz Dudziński, piłkarz czwartoligowego KS Wasilków i świadek tragicznego zdarzenia w galerii w Białymstoku. Odgrodził kobiety od nożownika.

Fot. Policja.pl

List gratulacyjny i upominki otrzymali policjanci, Naczelnik Wydziału Sztabu Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku kom. Piotr Klej i zastępca dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku sierż. szt. Adam Karawajczyk oraz 24-letni świadek zdarzenia Pan Bartosz Dudziński.

W uznaniu za bohaterską i godną naśladowania postawę dla młodego człowieka przygotowano również niespodziankę. Wiedząc, że Pan Bartosz jest wielkim miłośnikiem piłki nożnej i trenuje oraz gra w jednym z klubów piłkarskich, policjanci zorganizowali dla niego spotkanie z Prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewem Bońkiem. Były selekcjoner Reprezentacji Polski w piłce nożnej wręczył bohaterskiemu 24-latkowi na pamiątkę koszulkę reprezentacji i dwa bilety na najbliższy mecz polskich piłkarzy na Stadionie Narodowym w Warszawie.

13 marca br. przed budynkiem komendy miejskiej Policji w Białymstoku dwie kobiety zostały zaatakowane nożem przez mieszkańca Białegostoku. W wyniku interwencji podjętej przez świadka zdarzenia agresor został oddzielony od kobiet, a następnie obezwładniony i zatrzymany przez funkcjonariuszy Policji z Wydziału Sztabu Policji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Jednej z kobiet świadek zdarzenia udzielił pierwszej pomocy przedmedycznej, drugiej kobiecie pomocy udzielili policjanci.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.