Nadzwyczajna sesja Rady Miasta. Opozycja żąda od prezydent stolicy wyjaśnień

Na wniosek radnych opozycji, we wtorek, 16 maja odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta z udziałem Hanny Gronkiewicz-Waltz. Radni chcą uzyskać wyjaśnień nt. reprywatyzacji działek przy Pałacu kultury.

Fot. Graeme Maclean - Flickr: skybar view2

Fot. Graeme Maclean – Flickr: skybar view2

„Na ostatniej czwartkowej sesji dowiedzieliśmy się, że za aferę związaną z reprywatyzacją działek przy Pałacu Kultury nikt nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności, a winni całej sytuacji są Samorządowe Kolegium Odwoławcze i Ministerstwo Finansów (ratusz doniósł na nie do prokuratury)” – pisze Miasto Jest Nasze, które jest organizatorem sesji – „Pani Prezydent mimo obowiązku nie dotarła na ostatnią sesję. Jak się okazało miała ważniejsze sprawy. Wieczorem oglądała fajerwerki na imprezie dewelopera firmy Ghelamco. Mamy nadzieję, że tym razem Pani Prezydent pojawi się na sesji i wyjaśni mieszkańcom co ma zamiar zrobić z warszawską dziką reprywatyzacją i urzędnikami, którzy tak chętnie łamią prawą i oddają działki za które polskie państwo już raz zapłaciło.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c