Naga kobieta w centrum Warszawy potrzebowała pomocy. Oburzający wpis znanego sportowca?

Przemysław Saleta opublikował zdjęcie starszej kobiety stojącej nago, owiniętej kocem termicznym w środku miasta. Post skomentowała oburzona internautka, która pomagała kobiecie.

Fot. Pixabay

Lato w mieście – napisał sportowiec pod zdjęciem dodając trzy roześmiane emotikony.

Sportowiec najwyraźniej nie pomyślał, że kobieta może potrzebować pomocy. Post skomentowała internautka, która pomagała poszkodowanej.

„Skoro już pośmialiśmy się z tego, w jaki sposób wygląda lato w mieście, że w 2- milionowym mieście, można spotkać nagą panią na ulicy i robić z niej memy, chciałabym, żebyście teraz poznali drugą stronę medalu, ponieważ tak się składa, że jestem osobą, która wezwała pomoc dla tej starszej pani” – napisała.

„Spędziłam wczoraj 3 godziny swojego prywatnego czasu, żeby zaopiekować się tą panią, zorganizować dla niej jedzenie, okrycie, ponieważ pani znalazła się w absolutnie fatalnej sytuacji, których szczegółów tutaj za bardzo nie chcę przedstawiać, bo to jest intymna sprawa tej pani” – dodała.

Napisała też, że minęło ją kilkadziesiąt osób, które nie udzieliły jej pomocy. „Dzięki uprzejmości pana ochroniarza pani dostała schronienie na terenie szkoły przed wścibskimi oczami przechodniów. Jak widać mało skutecznie, skoro obiektyw Pana Przemka ją dosięgnął” – stwierdziła i zaapelowała o empatię. „W związku z tym mam apel: zanim wyciągniecie telefon, zanim zrobicie mema z jakiejś osoby, zastanówcie się, jaki jest background całej sytuacji, bo to jest po prostu absolutnie krzywdzące i tak naprawdę wystarczyła odrobina empatii. Co by było gdyby to spotkało kogoś z mojej rodziny? Bo ja na przykład nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby moja mama czy moja babcia błądziły gołe po ulicy i nie dostały pomocy i stały się memem w internecie. Uważam to za absolutny skandal” – podsumowała.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c