Nagi mężczyzna biegał po ulicach terroryzując mieszkańców

Niedawno informowaliśmy o dziwnym incydencie. Kompletnie nagi mężczyzna biegał po Legionowie. Jest ciąg dalszy tej sprawy, bowiem wiadomo już, że w sprawie interweniowała straż miejska.

Fot. Pixabay

Okazało się, że nagi mężczyzna uwieczniony na nagraniu przez jednego z pasażerów pociągu, chwilę wcześniej terroryzował mieszkańców Legionowa.

Mężczyzna rzucał metalowymi przedmiotami, które wyrywał z napotkanych ogrodzeń. Zawiadomienie w tej sprawie otrzymała straż miejska. Na miejscu zdarzenia nie zastali już nikogo, zaczęli więc przeszukiwać okolicę.

Funkcjonariusze znaleźli mężczyznę na ul. Kolejowej. Był agresywny i pobudzony. Do obezwładnienia golasa potrzebnych było aż czterech funkcjonariuszy. 27-latek został skuty kajdankami i przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Ze względu na dobro najbliższych straż miejska nie chce powiedzieć, jak dalej potoczyła się ta historia. „Super Express” dowiedział się jednak nieoficjalnie, że mężczyzna był poszukiwany.

Na komendę trafił list od szczęśliwych mieszkańców, którzy podziękowali strażnikom za interwencję. Wszyscy czterej dostali nagrodę za wzorowo przeprowadzoną interwencję.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.