Nagły atak śniegu w Warszawie. Uważajcie, bo jest naprawdę ślisko!

W Warszawie zaczął padać śnieg. W jednym miejscu opady są intensywne, w drugim mogą nie wystąpić w ogóle. Uważajcie na drodze i chodnikach, bo jest naprawdę ślisko!

Na drogach i chodnikach zrobiło się biało.

Choć taka pogoda sprzyja świątecznemu nastrojowi jest ślisko i trzeba uważać, by nie przewrócić się i nie doznać urazu.

Także i kierowcy powinni mieć się na baczności, szczególnie, że w całej Warszawie odnotowuje się rekordową liczbę kolizji.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl