Nagranie spod Warszawy podbija sieć. Piękny gest w trudnych czasach [WIDEO]

Nagranie z TikToka podbija sieć i ma już ponad 300 tys. wyświetleń. Mały gest w trudnych czasach, może znaczyć dla niektórych dużo więcej niż nam się wydaje.

@salim.dzik_officialDziękuje za dobre słowa ❤️#fyp #foryou #fepシ #polski #dlaciebie #dc♬ dźwięk oryginalny – Salim.dzik 🔥💪🏾

Autor nagrania pokazuje kartkę na drzwiach z przyklejonym banknotem 20 zł. „Czy ktoś mógłby mi kupić mleko? Dwie butelki. Dziękuję”. Mężczyzna pomógł, a następnie ruszył z akcją pomocy sąsiedzkiej. Puka do drzwi i pyta czy czegoś nie potrzeba. Użytkownicy chwalą go i zwracają uwagę, że dobrze, że pieniądze trafiły w ręce uczciwego człowieka.

W czasach kwarantanny i izolacji ludzie mogą mieć problem z zakupem. Z pomocą mogą przyjść nowoczesne technologie, jak zakupy online, z opcją zapłaty przed odebraniem, jednak nie każdy może z nich skorzystać lub po prostu nie potrafi. Dlatego pomoc sąsiedzka jest tak ważna.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c