Najbardziej pechowy kierowca w stolicy miał właśnie wypadek pod Mostem Łazienkowskim

Historia ta chociaż wydaje się nieprawdopodobna miała miejsce przed chwilą pod Mostem Łazienkowskim. Miało tam miejsce zderzenie oraz dachowanie. 

Jak się okazało poszkodowany, który został zabrany do szpitala i nie jest sprawcą tego wypadku… wydmuchał 1,5 promila alkoholu.

Policja oraz wszystkie inne służby wykonują na miejscu czynności. występują spore utrudnienia w ruchu.

Będziemy aktualizować informacje.

[AKTUALIZACJA] Zdarzenie miało miejsce na wysokości ulicy Górnośląskiej w kierunku Mokotowa. Zderzyły się renault i opel. Dwie osoby zostały ranne.

zdjecie z okładki: Paulina Bolewska

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl