„Najmłodszy milioner” nadal na wolności. Publikuje zdjęcia psa. Prowokacja?

„Poznajcie moją sunię – Angel! Nigdy nie myślałem, że wstawanie o 3:47 w nocy żeby posprzątać jej kupkę da mi tyle radości :)) <3” – pisze na swoim profilu Piotr Kaszubski, okrzyknięty na swoim profilu najmłodszym milionerem w Polsce. Na komentarze użytkowników dotyczące więzienia i oszustw, odpowiada drwiąc ze służb. 

Fot. Piotr Kaszubski / Facebook

Fot. Piotr Kaszubski / Facebook

Piotr Kaszubski nadal przebywa na wolności, drwi z policji i wymiaru sprawiedliwości, składa kolejne pisma z prośbą o ułaskawienie lub możliwość odpowiadania z wolnej stopy, a teraz kolejny raz daje pokaz umieszczając zdjęcie swojego psa. Czyżby prowokacja?

Chyba najbardziej w tym wszystkim jest to, ze Piotr Kaszubki wcale się nie ukrywa. Bez problemu odpowiada na pytania dziennikarzy, jeździ po mieście swoim drogim, a przez to i rzucającym się w oczy samochodem i… oznacza swoje miejsce pobytu na Facebooku.

Piotr Kaszubski, poszukiwany jest listem gończym. Policja opublikowała jego wizerunek z prośbą o znalezienie. Podejrzewa go się o liczne oszustwa finansowe.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]