Najpierw pies rzucił się na innego psa i dziecko. Teraz jego właściciel… straszy matkę sądem

Na naszej grupie „Warszawa. Mieszkańcy Warszawy i Okolic” internautka opisała niecodzienną sytuację w jakiej się znalazła. Kobieta musiała stanąć w obronie swojego psa i dziecka, ponieważ czworonóg sąsiada rzucił się na nich. Teraz sąsiad… straszy ją teraz sądem.

Fot. Pixabay

„Co byście zrobili? Sąsiad trzykrotnie wypuścił swojego myśliwskiego psa z posesji prosto na nas gdy szliśmy na spacer z psem i dzieckiem” – pisze internautka.

Jego pies natychmiast atakuje z wściekłością naszego. Do tego drapnął dziecko. Nasz zawsze na smyczy. Pierwsze dwa razy nic nie powiedziałam, ale za trzecim już tak mnie wnerwił, że się wydarłam na niego i dostał parę bluzg pod swoim adresem.

Jego tłumaczenie: ja psa teraz nie wypuściłem tylko się wymknął, jak ktoś wychodził furtka. Dostał od poj***ów genetycznych. Teraz straszy sądem.

Na policji powiedzieli żeby go olać, jak przyjdzie co do czego to on będzie miał nieprzyjemności. Ja musiałam bronić dziecko i psa” – dodaje kobieta.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.