Nakłoniła sąsiada, by dotkliwie pobił jej męża

31-letni Kamil T. i 47-letnia Joanna B. zostali zatrzymani przez patrolowców w mieszkaniu kobiety. Z relacji zgłaszającego, byłego męża 47-latki, wynikało, że został pobity przez 31-letniego sąsiada na polecenie byłej małżonki.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego otrzymali zgłoszenie interwencji domowej. Pokrzywdzony zatelefonował pod numer alarmowy, ponieważ kiedy wrócił do mieszkania zajmowanego wspólnie z byłą żoną, zastał tam również sąsiada, który wcześniej pobił go dotkliwie na wyraźne polecenie byłej żony. Zawiadamiający w związku z tym zdarzeniem przebywał w szpitalu, a po powrocie obawiał się, że sytuacja może się powtórzyć.

Mundurowi zatrzymali wskazanych podejrzewanych. 31-letni Kamil T. i 47-letnia Joanna B. zostali umieszczeni w policyjnych celach. Policjanci wydziału kryminalnego i dochodzeniowo-śledczego przeprowadzili niezbędne ustalenia, zgromadzili dowody i na ich podstawie zatrzymani usłyszeli zarzuty. Kamil T. pobicia, a była żona pokrzywdzonego podżegania do popełnienia tego przestępstwa.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c