Napad na bank w Łomiankach – sprawcy wciąż na wolności [WIZERUNKI]

Przedwczoraj, we wtorek o godzinie 8:30 w Łomiankach miał miejsce napad na bank. Jak informowaliśmy wcześniej podejrzani zostali już zatrzymani. Okazuje się jednak, że osoby aresztowane nie miały nic wspólnego z przestępstwem.

Fot. KSP

Fot. KSP

„Po przesłuchaniu zatrzymanych, zwolniono ich” – mówi Agnieszka Włodarska z Zespołu Prasowego KSP – „Nie mają nic wspólnego z napadem na bank” – dodaje funkcjonariuszka. Okazuje się więc, że pomimo obławy i szybkiej reakcji sprawcy pozostają na wolności.

Do zdarzenia doszło 25 sierpnia o godzinie 8.33 w Łomiankach, przy ulicy Warszawskiej. Z ustaleń policjantów wynika, że sprawcy weszli do banku, zastraszyli pracowników i ukradli pieniądze. Następnie wsiedli do samochodu i odjechali ulicą Wiślaną w kierunku ulicy Rolniczej.

1-57000

Fot. KSP

Policjanci poszukują dwóch mężczyzn w wieku od 25 do 30 lat, wzrostu około 180 cm, normalnej budowy ciała. W dniu zdarzenia ubrani byli w czarne garnitury, białe koszule, ciemne buty typu pantofle. Obaj mieli założone okulary przeciwsłoneczne, a na głowach ciemne peruki. Sprawcy odjechali samochodem koloru szarego lub srebrnego starego modelu (z relacji świadków wynika, że może to być daewoo, opel lub ford).

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.