Napadł i zaatakował na przystanku!

Zdarzenie miało miejsce w Raszynie, na jednym z przystanków autobusowych przy Al. Krakowskiej. 43-latek zaatakował mężczyznę, z którym siedział na ławce, obezwładnił go i zabrał mu plecak.

Fot. KSP

W środku był telefon komórkowy, portfel z kartą płatniczą i dokumentami. Następnie sprawca uciekł w kierunku Warszawy. Nie wiedział, że całe zdarzenie widzieli przypadkowi przechodnie, którzy o zajściu szybko poinformowali mundurowych. Policjanci ustalili rysopis sprawcy i natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzny.

Tego samego dnia 43-letni mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III, którzy rozpoznali go w autobusie na terenie Warszawy. Ponadto zatrzymany mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające w postaci marihuany o łącznej wadze 7,7 grama oraz kastet i pałkę teleskopową.

Na podstawie zebranego przez policjantów materiału dowodowego, 43-latek usłyszał zarzut dokonania rozboju oraz posiadania środków odurzających.  Podejrzany mężczyzna jedynie częściowo przyznał się do zarzuconych czynów. Wcześniej był już karany za rozbój i kradzież. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.