Napadł na bank i ukradł… telefon. Policja zatrzymała podejrzanego

Policjanci z wydziału kryminalnego pozyskali informację na temat mężczyzny, który w grudniu 2014 roku najprawdopodobniej dopuścił się napadu na bank. Sprawca, grożąc kasjerce nożem, zażądał pieniędzy. Mężczyzna nie zdobył jednak gotówki, ukradł za to telefon komórkowy. Piotr L. został zatrzymany i usłyszał już zarzut. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Fot. KSP

Fot. KSP

Kryminalni zajmują się nie tylko sprawami bieżącymi – nie zapominają także o przestępstwach, do których doszło wcześniej, a sprawcy nie zostali jeszcze ustaleni i zatrzymani.

W ostatnim czasie policjanci wydziału kryminalnego dotarli do informacji na temat prawdopodobnego sprawcy napadu na placówkę bankową, do której doszło w grudniu 2014 roku. Mężczyzna, który wszedł do banku, trzymając nóż przy szyi kasjerki, groził jej i żądał wydania pieniędzy. Nie udało mu się ich zdobyć, ukradł więc telefon komórkowy.

Kiedy funkcjonariusze potwierdzili, kim jest podejrzewany, przeprowadzili obserwacje i przystąpili do zatrzymania. Piotr L. był bardzo zaskoczony. Nie podejrzewał, że przyjdzie mu odpowiedzieć za przestępstwo sprzed prawie półtora roku. W wyniku pracy śledczych z wydziału dochodzeniowego zgromadzono szeroki materiał dowodowy. W prokuraturze zatrzymany usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, a w sądzie zastosowano tymczasowy areszt wobec podejrzanego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c