Napadł na sex shop. Ukradł… 9 zł. „Zażądał zapłaty za gumę do żucia”

Do tego niecodziennego napadu doszło w jednym z sex shopów w Śródmieściu. Pijany mężczyzna położył na ladzie paczkę gum do żucia. Grożąc nożem zmusił sprzedawczynię, by ta za nie zapłaciła. W ten sposób uzyskał 9 zł. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Fot. KSP

Fot. KSP

Do zdarzenia doszło we wtorek przed 19:00. Do jednego ze śródmiejskich sklepów wszedł mężczyzna. Pracujące tam kobiety poprosiły go, aby opuścił pomieszczenie ponieważ był nietrzeźwy. Wówczas mężczyzna wyjął z kieszeni nóż, którym zaczął grozić ekspedientkom. Używając wulgarnych słów, zażądał zapłaty za gumy do żucia, które rzucił na ladę. Przestraszone kobiety dały mu 9 złotych. Kiedy tylko mężczyzna opuścił sklep, sprzedawczynie natychmiast o całym zdarzeniu powiadomiły dyżurnego Policji.

Na miejsce od razu zostali skierowani policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego. Poszukiwania sprawcy szybko przyniosły efekty. Kilka ulic dalej funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi. Okazał się nim 30-letni Paweł W.

Resztę nocy mężczyzna spędził w policyjnej celi. Dzisiaj będzie doprowadzony do prokuratury. Za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.