Napadł na bank. Przed policją schował się pod biurkiem

Dzisiejszej nocy policjanci z komisariatu w Karczewie zostali poinformowani przez pracowników ochrony o załączonym alarmie w jednym z banków na terenie gminy Kołbiel. Policjanci natychmiast udali się do wskazanej placówki.

Fot. KSP

Fot. KSP

Z informacji zebranych przez oficera dyżurnego komisariatu w Karczewie wynikało, że ktoś najprawdopodobniej zdołał dostać się do wnętrza budynku banku. Policjanci odnaleźli miejsce, w którym sprawca pokonał zabezpieczenie i wszedł do środka. Idąc tym tropem wewnątrz pomieszczeń bankowych funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który ukrył się pod jednym z biurek. W trakcie zatrzymania policjanci zmuszeni byli użyć wobec niego środków przymusu bezpośredniego.

26-letni mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do otwockiego aresztu. Obecnie trwa ustalanie szkód powstałych w wyniku tego włamania. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.