Narkotyki schował… w uchu

Policjanci z północnopraskiej komendy, podczas nocnej służby, zatrzymali mieszkańca Pragi Południe posiadającego przy sobie mefedron. Mężczyzna odpowie za łamanie przepisów Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Do zatrzymania 38-latka doszło w minioną środę na terenie Pragi Północ. Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego patrolując ulice, podjęli interwencję wobec mężczyzny, którego znali z przestępczości narkotykowej. W trakcie czynności okazało się, że funkcjonariusze i tym razem się nie mylili, bowiem 38-latek miał schowane zawiniątko z folii aluminiowej w uchu, a w nim biały proszek.

Mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem łamania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Badanie znalezionej substancji wykazało, że jest  to mefedron.

Mieszkaniec Pragi Południe usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c