Narodowy podliczył straty. Są dużo wyższe niż zakładano

Początkowo straty spółki PL.2012+, właściciela PGE Narodowego wyceniano na około 100 tys. zł. Portal tvnwarszawa dowiedział się jednak, że straty będą dużo wyższe niż początkowo zakładano.

Fot. PGE Narodowy

Fot. PGE Narodowy

Monika Borzdyńska, rzecznik prasowy PGE Narodowego we rozmowie z portalem tvnwarszawa ujawniła, że łącznie wszystkie straty wyniosły około 300 tys. zł. To trzy raz większa kwota niż pierwotnie zakładano. Samo sprzątanie wycenione zostało na 1/3 tej kwoty. Mnóstwo elementów było bowiem osmolonych.

Kosztami zostanie obciążony PZPN, który przeniesie je następnie na Legię Warszawa i Lecha Poznań. Dodatkowo Legioniści będą musieli zapłacić 100 tys. zł. Dużo bardziej surowa kara spotkała Lecha Poznań. PZPN zakazał udziału publiczności Lecha w rozgrywkach Pucharu Polski oraz w meczu o Superpuchar Polski w miejscowości, która jest siedzibą klubu w okresie jednego roku, zakazu wyjazdów zorganizowanych grup kibiców na te same rozgrywki oraz rozgrywki Ekstraklasy do końca sezonu również na okres jednego roku i karę pieniężną w wysokości 250 tys. zł.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c