Następna Parada Równości pod patronatem miasta. Trzaskowski weźmie w niej udział

Paweł Rabiej w wywiadzie dla wawalove ujawnił, że miasto w przyszłym roku obejmie patronatem Paradę Równości. Dodał, że zarówno on, jak i Rafał Trzaskowski pojawią się na wydarzeniu.

Fot. Warszawa w Pigułce

To przełomowa informacja głównie dla organizatorów wydarzenia. Wiele razy bowiem zabiegano zarówno o patronat, jak i obecność prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz, jednak nigdy do tego nie dochodziło.

Niedawno serwis wawalove spytał Pawła Rabieja, który zostanie wiceprezydentem Warszawy o to czy ma jakiekolwiek obawy związane z paradą.

„Nie mam żadnych obaw. Myślę, że się odbędzie i będzie radosna jak zawsze. Zresztą to, co widzieliśmy już w tym roku było przełomowe i to bardziej niż to, co zrobimy w przyszłym roku, bo oczywiste jest, że obejmiemy paradę patronatem i pójdziemy na nią z Rafałem Trzaskowskim. Ciekawe jest to, że parady odbyły się w bardzo wielu miastach. Myślę, że ten trend się utrzyma” – powiedział polityk.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c