Nauczyciele jadą do Warszawy. Za kilkadziesiąt minut protest pod MEN!

Media społecznościowe zalewa fala zdjęć z autokarów nauczycieli, którzy jadą na protest pod Ministerstwem Edukacji Narodowej.



Na wtorek, 23 kwietnia, na godz. 11:00 została zaplanowana ogólnopolska manifestacja pracowników oświaty.

Demonstracja ma się odbyć przed gmachem Ministerstwa Edukacji Narodowej w al. Szucha w Warszawie.

Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich chcących wyrazić swoje poparcie dla trwającego protestu nauczycieli.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl