„Nie krzycz zbyt głośno, gdy gwałci Cię uchodźca”. Kontrowersyjne plakaty w Mińsku Mazowieckim

W Mińsku Mazowieckim pojawiły się plakaty z hasłem: „Dla dobra Unii Europejskiej nie krzycz zbyt głośno, gdy gwałci Cię uchodźca”. Jak się okazało za akcją stoi oddział partii KORWiN w Mińsku Mazowieckim.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

„Pani Burmistrz zaprzeczyła, jakoby wydarzenia w Kolonii miały jakikolwiek związek z „uchodźcami”, szef tamtejszej policji ma inne zdanie.” – mówiła Izabela Reduch w wypowiedzi dla strony Minskmaz.com – „Jedyną oskarżoną po wydarzeniach w Kolonii została dziewczyna, która odważyła się powiedzieć przed kamerami, co w Sylwestra robili mężczyźni o ciemnej karnacji. Została oskarżona o rasism… Czy chcemy tego samego w Polsce?” – dodała.

To nie pierwszy raz, kiedy KORWiN kieruje swoje działania na uchodźców. Jeszcze niedawno Janusz Korwin-Mikke, prezes partii mówił o tym, że uchodźcy przyjeżdżają tylko po zasiłki. Zdaniem przewodniczącego ludzie, którzy chcą pracować są odsyłani do kraju, a przyjmujemy ludzi, którzy pracować nie chcą.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.