Nie możesz schudnąć i utrzymać wagi? To nie Twoja wina! Teraz możesz sprawdzić dlaczego tak jest zupełnie bezpłatnie!

Badania na niedobory komórkowe i zakwaszenie organizmu z moczu możesz wykonać w Warszawskiej przychodni zupełnie za darmo zapisy 223905092 i zbadajsie.specjalnyrabat.pl/warszawa.

Fot. Pixabay

Masz problemy gastryczne, nie możesz się pozbyć zbędnych kilogramów, Twoje jelita dają o sobie znać, często boli Cię głowa, kręgosłup albo nie masz energii, czujesz ciągłe zmęczenie i nic Ci się nie chce?

Przyczyną mogą być Niedobory Komórkowe oraz Twój metabolizm, które mogą prowadzić do wielu poważnych zaburzeń w naszym organizmie, m.in.: NADWAGI, alergii, nietolerancji pokarmowych, częstych infekcji, problemów skórnych, nerwicy, nadciśnienia, cukrzycy, miażdżycy, stanów zapalnych trzustki, wątroby, udarów, zawałów czy problemów z tarczycą i wiele innych.

Sprawdzamy niedobory witamin, minerałów, protein, koenzymów, aminokwasów oraz skutki tych niedoborów i jaki mają wpływ na Twój stan zdrowia!

Na wizycie zostanie przeprowadzony test na niedobory komórkowe i zakwaszenie organizmu z moczu oraz zostaną wykonane najważniejsze pomiary organizmu przy wykorzystaniu specjalnej wagi diagnostycznej m.in. Tłuszcz trzewny, którego nadmiar prowadzi do wielu poważnych chorób związanych z układem krążenia, miażdżycą czy cukrzycą.

W trakcie wizyty u specjalisty otrzymasz: wynik badania, omówienie wyniku, zalecenia żywieniowe oraz pełną konsultację.

Zadzwoń i umów się na wizytę 22 390 50 92 – konieczna rezerwacja miejsc!

zbadajsie.specjalnyrabat.pl/warszawa
Ilość badań jest ograniczona! Prosimy dzwonić w godz 8:00-18:00

Copyright © 2016-2018 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.