Nie uwierzycie co zrobiła Biedronka. Możecie oglądać i słuchać za darmo

Biedronka nie przestaje zaskakiwać. W ramach akcji „Gang Słodziaków” do sprzedaży w sieci trafiła poduszka Słodziak ryś Rysio. Biedronka opublikowała też odcinki „Wieczorynek Słodziaków”. Znani aktorzy czytają rozdziały z książki dostępnej w sieci. 

Na oficjalnym kanale sieci Biedronka w serwisie YouTube i w bezpłatnej aplikacji „Gang Słodziaków” udostępnione zostały kolejne dwa odcinki „Wieczorynek Słodziaków” z udziałem znanych i lubianych aktorów.

Do bajki „Echo”, czytanej przez Wiktora Zborowskiego, dołączają: „Marzenie”, czytana przez Danutę Stenkę i „Katar”, czytana przez Katarzynę Herman.

„Wieczorynki Słodziaków, czyli bajki na dobranoc” to 3-odcinkowy cykl dla dzieci o przygodach wesołej szóstki Słodziaków z leśnej polany. Formuła każdego z kilkuminutowych odcinków zakłada, że znany aktor w sugestywny i plastyczny sposób czyta na głos gromadce skupionych wokół niego Słodziaków bajkę, w której to one są jednymi z bohaterów.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.