Nie uwierzycie w co będzie ubrana choinka w Górze Kalwarii. Pomysłowe!

Wkrótce świąteczny nastrój zawita do Góry Kalwarii. W sobotę, 4 grudnia, odbędzie się uroczyste odpalenie miejskiej choinki, która tradycyjnie stanie na Rynku. Bożonarodzeniowe drzewko rozbłyśnie ok. godz. 17.00 – pisze Urząd Miasta.

Fot. Pixabay

Przed Ratuszem stanie domek Mikołaja, w którym pojawi się białobrody, starszy pan w czerwonym stroju wraz ze swoimi elfami. Uroczyste zapalenie światełek na choince uatrakcyjnią animacje świąteczne dla dzieci i koncert kolęd w wykonaniu adeptów Studia Piosenki.

Miejska choinka w tym roku zostanie przyodziana w ozdoby z elektrośmieci, stworzone przez uczniów lokalnych szkół. Będzie to finał akcji „Mikołajki z Eco Studio”, zorganizowanej przez Organizację Odzysku ELECTRO – SYSTEM wspólnie z gminą. Ambasadorami akcji i gośćmi specjalnymi wydarzenia będą youtuberka, ale także influencerka i tiktokerka Kinga Sawczuk oraz dziennikarz młodego pokolenia – Kuba Adamiak.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c