Nie wrócił z przepustki i ukrył się w szafie

Dość nietypowe miejsce wybrał sobie 32-latek na kryjówkę. Przypuszczał, że jest poszukiwany przez Policję bowiem nie powrócił z przepustki do zakładu karnego, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności. Kryminalni znaleźli ukrytego 32-latka w szafie. Zgodnie z dyspozycją sądu został przewieziony do zakładu karnego.

Fot. Policja

W ostatnich dniach policjanci  z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 32-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Okręgowy w Warszawie wydał za nim list gończy w związku z tym, że mężczyzna nie powrócił z przepustki do zakładu karnego. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego.

Kryminalni zapukali do drzwi, w mieszkaniu była rodzina poszukiwanego. Kobieta oświadczyła, że poszukiwanego przez policjantów mężczyzny nie ma w mieszkaniu. Kryminalni jednak nie dali za wygraną i rozpoczęli czynności. 32-latek ukrył się w szafie i liczył, że w taki sposób uniknie zatrzymania.

Mężczyzna został doprowadzony do jednostki policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c