Nie żyją trzy osoby, w tym dziecko. Chłopczyk miał 9 lat

W wyniku silnych wiatrów, które nawiedziły południową Polskę, doszło do tragicznego zdarzenia w Rabce Zdrój. Drzewo przewrócone przez wichurę przygniotło dwie osoby dorosłe oraz dziecko. Pomimo natychmiastowej reakcji służb ratunkowych i udzielonej pomocy, nie udało się uratować ich życia.

Fot. Warszawa w Pigułce

Zdarzenie miało miejsce w popularnej miejscowości uzdrowiskowej, która w tym czasie była odwiedzana przez wielu turystów oraz mieszkańców regionu, szukających odpoczynku i relaksu w otoczeniu natury. Niestety, nieprzewidywalne warunki pogodowe przyniosły tragiczne konsekwencje.

W odpowiedzi na zgłoszenie, na miejsce zdarzenia skierowano zespoły ratownictwa medycznego oraz straż pożarną. Ze względu na powagę sytuacji, zdecydowano o wezwaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

To tragiczne wydarzenie przypomina o sile natury i konieczności zachowania ostrożności, szczególnie w czasie ekstremalnych warunków pogodowych.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]