Nie żyje 30-letni Estończyk wyciągnięty z Zalewu Zegrzyńskiego

W czwartek WOPR wyciągnął z wody 30-letniego Estończyka, które dwukrotnie reanimowano, a następnie przewieziono do szpitala. Niestety, nie udało się go uratować.

Fot. WOPR

Do działań skierowano Straż Pożarną z Legionowa i Wojskową Straż Pożarna w Zegrzu oraz Grupę Wodnonurkową z JRG 1 w Warszawie.

Pierwsze na miejscu było jednak legionowskie WOPR, które wydobyło mężczyznę na brzeg, by przeprowadzić reanimację. Poszkodowanemu udało się przywrócić funkcje życiowe i oddano go pod opiekę Pogotowia Ratunkowego. Po przeniesieniu do karetki, mężczyzna znowu doznał zatrzymania funkcji życiowych i znowu potrzebna była reanimacja, która na szczęście ponownie była skuteczna.

Obywatel Estonii został przewieziony do szpitala, gdzie umieszczono go na Oddziale Intensywnej Terapii. Niestety, doszło do zatrzymania akcji serca. Reanimacja nie przyniosła efektów. Mężczyzna zmarł.

Źródło: Wirtualne Legionowo

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.