Nie żyje miliarder lat 90., jeden z najbogatszych Polaków

Nie żyje Andrzej Cichopek, znany świętokrzyski biznesmen, jeden z najbogatszych Polaków i miliarder w latach 90. Miał 65 lat.

Fot. Pixabay

O śmierci przedsiębiorcy poinformowało Echo Dnia. Andrzej Cichopek był twórcą potężnej w latach 90., firmy Acumen. Ostatecznie spółka upadła przez import bułgarskiego paliwa, przez które popadła w kłopoty.

Około 2005 roku biznesmen przeniósł się do Piotrowa Kolonii, gdzie założył wraz z żoną znaną Serownię Podłazy – jedną z najlepszych serowarni w Polsce.

Ostatnią inicjatywną przedsiębiorcy było założenie grupy Kobiałka Świętokrzyska i Stowarzyszenia Wspierania Małych Producentów Żywności EKO BAZAR, która to zrzeszała sześciu rolników z województwa. Celem działania było zorganizowanie łańcucha dostaw bezpośrednio od rolników.

Ostatnie pożegnanie odbędzie się w sobotę, 29 stycznia o godzinie 14 na cmentarzu w Cedzynie koło Kielc. Rodzina prosi, aby zamiast wieńców wybrać jedną, piękną różę.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.