Niechlubny „rekord” z Warszawy pobity. Nie uwierzysz ile osób zmieściło się do jednego samochodu

Pamiętacie wypadek na Rondzie Starzyńskiego, który całkowicie sparaliżował poranny ruch w tamtym rejonie? W samochodzie podróżowało wówczas aż 10 osób, które wracały z imprezy. Ten niechlubny „rekord” został już pobity przez Ukraińców z Wrocławia. Tamtejsza policja zatrzymała samochód, którym podróżowało 12 osób. 3 z nich znajdowało się w bagażniku.

Fot. Czytelnik Tomasz

Tym razem zatrzymano samochód, który zwrócił uwagę policjantów ze względu na to, że ani jeden pasażer nie był przypięty pasami.

Jak ustalili policjanci pojazdem tym jechało 12 obywateli Ukrainy. Trzech z nich leżało ściśniętych w bagażniku auta.

„Ewidentnie, 52-letni kierowca nie myślał o tragicznych następstwach, jakie mogła przynieść taka podróż, nawet w przypadku z pozoru niegroźnego zdarzenia drogowego. Większość z kontrolowanych osób nie posiadała też przy sobie żadnych dokumentów” – pisze Komenda we Wrocławiu.

Policjanci dodają, że za nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego mężczyźni zostali ukarani mandatami. Natomiast kierowcy za przewożenie osób w liczbie przekraczającej ilość określoną w dowodzie rejestracyjnym, oprócz mandatu, zostało zatrzymane prawo jazdy.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.